Youtube
Najskuteczniejsza reklama w Częstochowie
Kilka słów o firmie MediaCreate

wobec źródeł przekazu informacji firma MediaCreate skutecznie wychodzi naprzeciw najbardziej wymagającym oczekiwaniom. Dzięki diodowej technologii zastosowanej w ekranie jesteśmy w stanie spełnić wszelkie oczekiwania projekcji wizualnej klienta, bez jakichkolwiek ograniczeń, który pragnie w innowacyjny jak również prestiżowy sposób zainteresować potencjalnych nabywców swoimi produktami oraz usługami. Z każdym rokiem, a wręcz miesiącem przybywa co raz to większa liczba owych nośników. Forma takiej reklamy dla potencjalnego nabywcy staje się w naszym kraju bardzo popularna i zdecydowanie bardziej opłacalna. Koszt kampanii reklamowej na telebimie diodowym w porównaniu do jej odbioru jest bardzo niski i opłacalny dla reklamodawcy.

Przede wszystkim należy zauważyć, iż na ekranie diodowym MediaCreate nie istnieją żadne ograniczenia dla klienta w zaprezentowaniu swoich produktów oraz usług, a także forma w jakiej dana reklama jest przedstawiana nie może pozostać niezauważona dla odbiorcy. Dzięki wielkości powierzchni wizyjnej oraz możliwością poprzez zastosowanie najnowocześniejszych technik uzyskaliśmy na ekranie MediaCreate jakość video, która pozwala nam na zaprezentowanie spotu reklamowego w formie zarówno grafiki oraz animacji jak i również filmu.

Szacuje się, że skuteczność odbioru reklamy wyświetlanej na telebimie diodowym to 95%, a więc na każde 100 osób mijających ekran diodowy do 95 osób dotrze przekaz prezentowanej reklamy. Skrzyżowanie, na którym znajduje się ekran MediaCreate posiada dzienną przepustowość ludności w granicach kilku set tysięcy osób, w związku z tym możemy z całą pewnością stwierdzić, iż jest to jeden z najlepszych środków masowego przekazu reklamy oraz informacji w naszym mieście.
następna
 
home / o firmie / kontakt / nasz telebim / specyfikacja telebimu / skrzyżowanie częstochowa / zapytanie ofertowe
(c) 2009 MediaCreate. Wszystkie prawa zastrzeżone. Wykonanie Internet Plus - strony internetowe czestochowa