Nasz telebim

Nasz telebim

Telebim w Częstochowie

Dlatego też wyświetlimy reklamę Twojej Firmy na jednym z największych TELEBIMÓW w województwie śląskim. Usytuowanym przy najprawdopodobniej największym skrzyżowaniu w Częstochowie pod względem obszaru jaki zajmuje, a także przepustowości ludzi – 300 000 odbiorców reklamy dziennie (dane według Miejskiego Zarządu Dróg w Częstochowie) Ekran znajduje się na skrzyżowaniu ulic Al. Jana Pawła II z Aleją Armii Krajowej w Częstochowie. Aleja Jana Pawła II jest zarówno drogą tranzytową na Opole, Wrocław, Wieluń jak i główną drogą wylotową z Częstochowy na trasę DK-1 (Warszawa, Łódź – Katowice, Kraków).

Druga droga (Al. Armii Krajowej) jest drogą łączącą największe dzielnice Częstochowy (Tysiąclecie i Północ) z centrum miasta. Jest to miejsce bardzo charakterystyczne, znane w całej Polsce jako „skrzyżowanie obok ENERGETYKA”. Skrzyżowanie to jest jednym z najczęściej uczęszczanych i najbardziej obciążonych traktów w naszym mieście, przez które przebiega jedyna w mieście linia tramwajowa oraz większość linii autobusowych. Nieopodal w odległości 100 metrów siedzibę ma Wyższa Uczelnia Akademia im. Jana Długosza, a zaraz za nią Politechnika Częstochowska.

KREUJEMY RZECZYWISTOŚĆ I KREUJEMY TWÓJ SUKCES. Na telebimie MediaCreate nie istnieją żadne ograniczenia dla Klienta w zaprezentowaniu swoich produktów oraz usług. Dzięki wielkości powierzchni wizyjnej oraz zastosowaniu najnowocześniejszych technik uzyskaliśmy na ekranie MediaCreate jakość video, która pozwala nam na zaprezentowanie spotu reklamowego w formie zarówno grafiki oraz animacji jak i również filmu.

Dzięki nam zaoszczędzisz czas, gdyż po złożeniu w firmie MediaCreate zlecenia, to my zajmiemy się wszystkim. Począwszy od skonsultowania oczekiwań i warunków odnośnie wyglądu spotu reklamowego, jego prezentacji na naszym ekranie oraz czasu i rodzaju emisji, po wykonanie spotu przez doświadczonych grafików, a następnie realizację reklamy na naszym ekranie. Gratis otrzymujesz możliwość wnoszenia zmian i uaktualnień własnej reklamy, co uczyni reklamę atrakcyjną i zawsze aktualną !

Specyfikacja telebimu

Gęstość pikseli:

była 1600 pikseli/m2 / jest 10000 pikseli/m2

Odległość między pikselami:

była 25 / jest 10

Rozdzielczość:

była 560x320px / jest 1350x768px

Kąt widzenia:

był H ≥ 110° V ≥ 45° / jest H ≥ 140° V ≥ 140°

MediaCreate informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.
zamknij